مقالات

افسانه ها و تصورات غلط در مورد رنگ پودری به پایان رسید: رد شد

افسانه-ها-و-تصورات-غلط-در-مورد-رنگ-پودری-به-پایان-رسید-رد-شد

اگر در صنعت تولید کار می کنید، به احتمال زیاد در مورد رنگ پودری و نحوه تکمیل محصولات خود با تصمیم گیری روبرو خواهید شد. پوشش ها و پرداخت ها دو عملکرد را انجام می دهند: از محصول در برابر سایش و پارگی معمول محافظت می کنند و ظاهری حرفه ای به آن می بخشند. اغلب برای این کار به روش‌های سنتی رنگ‌آمیزی اعتماد می‌شود، به احتمال زیاد به این دلیل که تصورات نادرست کمی در مورد رنگ های پودری وجود دارد. بیایید به سه مورد از رایج ترین سوء تفاهم ها در مورد پوشش های پودری حرفه ای نگاهی بیندازیم.

رنگ های پودری گران هستند. درست است که تجهیزات مورد نیاز برای رنگ های پودری معمولی و پیشرفته بسیار گران هستند، اما پس از سرمایه‌گذاری اولیه، در واقع در هزینه‌های تکمیل صرفه‌جویی خواهید کرد. پوشش پودری ضایعات بسیار کمی را پشت سر می گذارد. بر خلاف رنگ، که می‌تواند در همه جا چکه کند و پاشیده شود، در فرآیند تکمیل پوشش پودری، مواد اسپری شده وجود ندارد. حتی بهتر از آن، کسب‌وکارهایی هستند که اگر نمی‌خواهید تجهیزات را بخرید، می‌توانند کار تکمیلی را برای شما انجام دهند. از آنجایی که آنها می توانند در مواد صرفه جویی کنند، به احتمال زیاد هزینه کمتری نسبت به نقاشان سنتی خواهند داشت.
رنگ های پودری نسبت به روش های سنتی رنگ آمیزی وقت گیرتر هستند. بسیاری بر این باورند که تکمیل رنگ پودری به زمان طولانی – و ساعت های انسانی زیادی نیاز دارد، اما حقیقت برعکس است. این کار در صورت نیاز توسط یک کارمند انجام می شود و زمان خشک شدن رنگ تفاوت زیادی با زمان خشک شدن رنگ ندارد. از آنجایی که هر قطعه در یک کوره یا کوره با دمای بالا پخت می شود، می توانید چندین قطعه را در مدت زمان کوتاهی تکمیل کنید.
رنگ پودری توانایی شما را برای ایجاد پوشش با رنگ ها یا بافت های مختلف محدود می کند. فرآیند رنگدانه مورد استفاده در پرداخت های پودری بسیار شبیه به مواردی است که در ساخت رنگ استفاده می شود. این بدان معنی است که هر سایه یا رنگی را می توان با رنگ های پودری انجام داد. شما همچنین توانایی دستیابی به پرداخت های حرفه ای متالیک و بافت دار را دارید.
چه کسب‌وکار شما رنگ های مایع یا رنگ‌های پودری کلاسیک را انتخاب کند، مطمئناً پایانی زیبا و حرفه‌ای خواهند داشت. امیدواریم این مقاله تا حد زیادی نگرانی شما را در مورد روش رنگ پودری کاهش داده باشد. دفعه بعد که به یک پایان حرفه ای نیاز دارید، می توانید با تمام حقایق وارد فرآیند تصمیم گیری شوید.

برای اطلاعات بیشتر با تیم ما تماس بگیرید. شماره تماس: 47951 021

منبع: MYTHS AND MISCONCEPTIONS ABOUT POWDER COAT FINISHES: DEBUNKED

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.