مقالات

چرا رنگ پودری بهترین پایان حرفه ای دوستدار محیط زیست است

چرا-رنگ-پودری-بهترین-پایان-حرفه-ای-دوستدار-محیط-زیست-است

رنگ پودری یک فرآیند تکمیل خشک محبوب است. تقاضا برای پوشش های پودری در چند سال گذشته رشد قابل توجهی داشته است و در آینده نزدیک رشد خواهد کرد. چه چیزی باعث می شود که رنگ پودری حرفه ای چنین محصول مطلوبی باشد؟ رنگ پودری با روکشی زیبا و حرفه ای، دوام چشمگیر و خواص مقاوم در برابر آب و هوا، انتخابی ایده آل برای تقریباً هر کاربرد است.

فراتر از همه دلایل بالا، رنگ پودری یک انتخاب سازگار با محیط زیست است که باعث محبوبیت فزاینده ای در بین کسانی می شود که به دنبال کاهش ردپای کربن خود هستند.

رنگ های پودری چیست؟

همانطور که در بالا ذکر شد، رنگ پودری یک فرآیند تکمیل خشک محبوب است که مزایای زیادی نسبت به سایر رنگ‌ها یا پوشش‌های مایع دارد. در حال حاضر، پوشش‌های پودری بیش از 15 درصد از کل بازار تکمیل صنعتی را تشکیل می‌دهند و روی محصولات متنوعی استفاده می‌شوند.

بر اساس سیستم های رزین پلیمری، رنگ های پودری با رنگدانه ها، عوامل تراز کننده، اصلاح کننده های جریان، مواد درمانی و سایر افزودنی ها ترکیب می شوند. همه این مواد ذوب می شوند، سپس سرد می شوند و در نهایت به پودر بسیار ریز تبدیل می شوند.

رنگ های پودری بیش از یک روکش حرفه ای بادوام، جذاب هستند و می توانند هم به عنوان محافظ و هم به عنوان تزئین استفاده شوند. با افزایش محبوبیت، طیف رنگ ها و بافت ها تقریباً بی حد و حصر است و به شما اطمینان می دهد که می توانید رنگ پودری مناسب برای نیازهای خود را پیدا کنید.

چه چیزی رنگ های پودری را به یک انتخاب سبز تبدیل می کند؟

انتخاب محبوب دیگر، رنگ پودر مایع حاوی تعدادی از انتشارات ترکیبات آلی فرار (VOC) است. یکی از مزایایی که رنگ های پودری به عنوان یک پوشش حرفه‌ای نسبت به پوشش‌های پودری مایع ارائه می‌کنند، انتشار ناچیز VOC است. پوشش های پودری نیز بدون حلال هستند و آنها را به انتخابی سازگار با محیط زیست تبدیل می کند.

مزایایی که می توانید از پوشش های پودری انتظار داشته باشید

همه موارد فوق مزایای استفاده از پوشش های پودری به عنوان پوشش حرفه ای شما هستند، اما دلایل بیشتری برای انتخاب این روش وجود دارد. با دوام فوق‌العاده‌ای، می‌توان از یک رنگ پودری حرفه‌ای برای سخت‌ترین ماشین‌آلات یا وسایل کوچک خانگی که هر روز استفاده می‌کنید استفاده کرد.

پوشش‌های پودری در برابر کاهش کیفیت ناشی از تعدادی چیز از جمله اشعه ماوراء بنفش، شرایط آب و هوایی شدید و مواد شیمیایی مقاوم هستند.

مهم نیست که چه پوششی نیاز دارید، انتخاب رنگ پودری به عنوان پوشش حرفه ای شما یک سرمایه گذاری عاقلانه برای محیط زیست و محصولات شما است.

برای اطلاعات بیشتر با تیم ما تماس بگیرید. شماره تماس: 47951 021

منبع: HERE’S WHY POWDER COATING IS THE BEST ECO-FRIENDLY PROFESSIONAL FINISH

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.