مقالات

کارهای جزئی: رعایت نظم و ترتیب در کارگاه خود (بخش سوم)

کارهای جزئی: رعایت نظم و ترتیب در کارگاه خود (بخش سوم)

نکته مهم: اطمینان حاصل کنید که هم ورقه داده های ایمنی (SDS)  و هم یک ورقه داده های فنی را در اختیار دارید. اگر با سفارش خود این مدارک را دریافت نکرده اید، کارخانه سازنده پودر می تواند این جزوه ها را به فرم الکترونیک یا چاپی برای شما ارسال کند.

مقدار پودر مورد استفاده تان اطلاعات دیگری است که باید رهگیری شود. داشتن سیاهه ای بین عملیات ها، وزن جعبه پودر قبل و بعد از افشانه سازی راهی آسان برای نظارت بر هزینه ها و مدیریت خروجی پودر شماست. همچنین در صورت بیشبود یا کمبود ناگهانی خروجی پودر شاید مشکلاتی در تجهیزات شما وجود داشته باشد.

چه موارد دیگری باید رهگیری شوند؟ خوب، ثبت مرجع ها بویژه درباره عملیات مداوم یا تکراری به کمک ثبت شرایط و وضعیت وسیله تفنگی، kVها، شرایط پودر، میکروآمپرها، پیش عمل آوری، شرایط کوره و نظایر اینها در درازمدت فوق العاده مفید خواهند بود. شما می توانید حتی در صورت بروز مشکلات طی یک عملیات به این ثبت های سوابق باز گردید تا مجدداً بازبینی کنید که آیا همه چیز طبق انتظار پیش میرود یا خیر. در اختیار گذاشتن ثبت این سوابق، و ثبت سوابق مربوط به سایر امورات مانند تمیزکاری که قبلا اشاره کردیم، برای تکنیسین های شما کاری مفید خواهد بود.

نکته مهم: از بازبینی های تعمیر و نگهداری و قطعات تعمیر شده/تعویض شده و الزامات عملیات سوابقی را ثبت و نگهداری کنید. این کار ممکن است ملال آور و تکراری به نظر آید، ولیکن مشخص است که ثبت کارهایی که اتفاق می آفتد همراه با زمان وقوع و شیوه آنها راهی طولانی به سمت حفظ کسب سفارشات مشتریان است. همه این کارها باید در سطح مشخصی رهگیری شوند.

کتابخانه رنگ

کتابخانه های رنگ ابزاری مفید هستند. در جزوه ای تحت عنوان «رنگ های IFS » نمونه های رایگان کارتهای رنگی، بروشورها، و صفحات نمونه را تهیه کرده ایم. کارگاه های صنعتی می توانند بعنوان مرجع برای خود و مشتریانشان اینها را دم دست نگه دارند. البته می توانید این مطالب را به مشتریان خود هم ارسال کنید تا همیشه منابعی از جانب شما در همه مواقع در دست داشته باشند. اغلب تهیه کنندگان مجموعه ای از نمونه ها را دم دست دارند. مطالب زیادی در کارگاه های صنعتی به رایگان موجود هستند که فقط باید درخواست کنید.

تابلوهای دیواری نیز در بازار موجودند – می توانید یکی از محصولات شرکت ما را به قیمت 250 دلار خریداری کنید. این محصولات ایده ای عالی برای کارگاه های صنعتی در هر مقیاسی که باشند محسوب می شوند و برایتان به خوبی کار می کنند؛ این محصولات باعث زیبایی دیوارهای محل کارتان می شوند و ظرفیت رنگ را برای شما واقعا به سهولت نشان می دهند. این تابلوها حدود 400 رنگ و جلوه های ویژه آنها را به نمایش می گذارند و فضاهایی روی آنها برای نگهداری کارتها و بروشورهای رنگ وجود دارد و بلافاصله مشتری می تواند ببیند که کارگاه صنعتی شما چه قابلیتهایی دارد و رنگ نهایی چگونه از آب درخواهد آمد.

نکته مهم: کارتهای رنگ ایده ای عالی هستند، ولیکن ساخت کتابخانه رنگ برای کارگاه خود بسیار مفید واقع می شود! هر بار که رنگ جدید یا محصولات جدیدی را دریافت می کنید، چند صفحه اضافی را رنگ پاشی کنید – همچنین این کار راهی آسان برای آزمایش محصولات جدید می باشد.

جمع بندی

خوب مطالب زیادی گفته شد. بنابراین با اینکه کارهای زیادی وجود دارند که باید مواظبشان باشید و انجام دهید، فقط و فقط کارگاه خود را از سودش بهره مند می سازید. ثبت جزئیات، حفظ استاندارد بالا برای تعمیر و نگهداری پیشگیرانه و تمیزکاری، نگهداری ذخایر مناسب، و کسب یک کتابخانه مرجع از رنگ ها همگی راههای خوبی برای حفظ نظم و ترتیب در بحران ها می باشند. همچنین اغلب توصیه های ما در این جزوه هزینه ای دربر ندارند. در واقع، در بدترین حالت احتمالا منجر به صرفه جویی در پول شما – و ناامیدی های اندکی – خواهد شد.

کارهای جزئی: رعایت نظم و ترتیب در کارگاه خود

کارهای جزئی: رعایت نظم و ترتیب در کارگاه خود (بخش دوم)

در صورتی که در زمینه خدمات رنگ پودری سوالی دارید می توانید با شماره 47951 021 با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *