مقالات

3 پایان حرفه ای متداول برای قطعات ورق فلزی

3 پایان حرفه ای متداول برای قطعات ورق فلزی

راه های زیادی برای تکمیل ورق فلزی وجود دارد. فرقی نمی‌کند به دنبال کارآمدی هزینه یا دوام باشید، پایانی وجود دارد که می‌تواند کار را انجام دهد. بیایید نگاهی به چند مورد از رایج ترین پرداخت های حرفه ای برای قطعات ورق فلزی بیندازیم.

رنگ پودری

رنگ های پودری به دلیل تطبیق پذیری آنها به طور فزاینده ای رایج می شوند. رنگ های پودری نه تنها گزینه ای مقرون به صرفه هستند، بلکه در طیف گسترده ای از رنگ ها نیز وجود دارند. علاوه بر این، رنگ های پودری معمولاً در برابر خوردگی بسیار بیشتر از رنگ مقاوم هستند. با توجه به اینکه ارزش بازار جهانی رنگ های پودری تقریباً 12.5 میلیارد دلار است، می توان گفت که این پوشش های حرفه ای به جایی نمی رسند. به معنای واقعی کلمه! رنگ پودری در لایه بالایی هر ماده ای که در حال تکمیل آن هستید پخته می شود، به این معنی که یک پیوند قوی وجود دارد که تضمین می کند پوشش شما برای سال ها و سال ها در یک زمان دوام می آورد. در مقایسه با سایر روکش ها، رنگ پودری بیشترین تطبیق پذیری را از نظر رنگ ارائه می دهد. بنابراین اگر به دنبال یک روکش حرفه ای شیک هستید، این یک گزینه عالی برای در نظر گرفتن است.

سندبلاست

سندبلاست یکی دیگر از روکش های حرفه ای متداول است که در آن قطعه ای از ورق فلز، همانطور که از نامش پیداست، با ماسه یا مواد ریسه دار دیگر منفجر می شود. این فرآیند کثیفی، زباله و خوردگی را از سطح ورق فلز حذف می کند. این کمک می کند تا بهترین پایان ممکن برای قطعات ورق فلزی شما تضمین شود. انفجار نیز یکی از کم زمان ترین روش های تکمیل ورق فلزی است. در واقع، سندبلاست می تواند تا 75٪ کارآمدتر از تمیز کردن دستی باشد، که آن را به یک فرآیند تکمیلی فوق العاده مقرون به صرفه تبدیل می کند.

تکمیل استاندارد

تکمیل استاندارد احتمالاً رایج‌ترین روش تکمیل حرفه‌ای است زیرا واقعاً به هیچ وجه نیازی به تکمیل ندارد. جدای از ترشی و غیرفعال کردن، یک روکش استاندارد اساساً یک قطعه ورق فلز را دقیقاً به همان شکلی که هست باقی می‌گذارد. این را می توان برای اهداف عملی یا زیبایی شناختی انجام داد. فولاد ضد زنگ معمولاً با یک فرآیند تکمیل استاندارد تکمیل می شود، زیرا از قبل در برابر خوردگی مقاوم است و ظاهر آن در بیشتر کاربردها مطلوب است.

چه به خدمات تکمیل حرفه ای نیاز داشته باشید و چه کنجکاو هستید که در مورد فرآیند تکمیل بیشتر بدانید، امروز با تیم ما تماس بگیرید.

برای اطلاعات بیشتر با تیم ما تماس بگیرید. شماره تماس: 47951 021

منبع: 3 COMMON PROFESSIONAL FINISHES FOR SHEET METAL PARTS

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.