مقالات

مزایای زیست محیطی رنگ پودری

مزایای زیست محیطی رنگ پودری

رنگ پودری بهترین جایگزین برای رنگ است. این فرآیند شامل اعمال الکترواستاتیک پودر خشک بر روی قطعات فلزی زمین شده است. پس از پوشاندن قطعات، آنها را در فر قرار می دهند تا در دمای 400 درجه فارنهایت پخت شوند. این یک روش نسبتا سریع است اما نتایج طولانی مدت و زیبایی را ارائه می دهد.
علاوه بر ظاهر بهتر و ماندگاری بیشتر، رنگ پودری مزایای زیادی نسبت به رنگ‌های سنتی دارد. یکی از مزیت ها مربوط به محیط زیست است. بنابراین، وقتی کسی می پرسد، ‘آیا رنگ پودری سازگار با محیط زیست است؟’ می گوییم بله

از چه نظر رنگ پودری سازگار با محیط زیست است؟

یکی از چیزهای مهم در مورد رنگ پودری این است که به روش های مختلف سازگار با محیط زیست است. در اینجا راه هایی وجود دارد که با رنگ در مورد مادر طبیعت متفاوت است:
– عدم آلودگی هوا: بزرگترین تفاوت بین رنگ و رنگ پودری این است که رنگ پودری هیچ گونه ترکیبات آلی فرار (VOCs) تولید نمی کند که هوا را آلوده کرده و به لایه اوزون آسیب برساند. رنگ پودری نیز در یک منطقه دربسته انجام می شود، بنابراین هیچ شانسی برای ورود گرد و غبار پودری باقیمانده در هوا وجود ندارد.
– پودر را می توان بازیافت کرد: بین چکه ها و ریختن، مقدار زیادی زباله در طول رنگ آمیزی وجود دارد. این مورد در مورد رنگ پودری صدق نمی کند. با رنگ پودری، هر گونه اسپری بیش از حد (به عنوان مثال، پودری که روی قطعه ایجاد نمی شود) می تواند دوباره بارگیری شود و دوباره استفاده شود. بازیافت پودر همچنین هزینه های متخصصان پوشش پودر را پایین نگه می دارد.
– روش های تولید سبزتر: فرآیند واقعی تولید پودر با استانداردهای تعیین شده توسط شورای ساختمان سبز ایالات متحده در برنامه تجاری رهبری در انرژی و طراحی محیطی (LEED) مطابقت دارد – که نمی توان آن را برای تولید رنگ گفت.
– مطابق با مقررات زیست محیطی: از آنجایی که به روش های ذکر شده در بالا برای محیط زیست بسیار بهتر است، رنگ پودری از قبل با بسیاری از مقررات زیست محیطی مطابقت دارد. تا زمانی که تمام ماشین آلات از قوانین ایمنی ملی برخوردار باشند، عملیات رنگ پودری مطمئناً مطابق با قوانین زیست محیطی است یا از آن فراتر می رود.

آیا رنگ پودری خطرناک است؟

رنگ پودری سمی نیست، بنابراین بسیار ایمن تر از رنگ است. با این حال، هر کسی که در رنگ پودری نقش دارد باید در حین کار مراقب باشد. در اینجا چند نکته وجود دارد که آنها باید به آنها توجه داشته باشند:
– قرار گرفتن در معرض گرد و غبار: چه خاک از جاده یا رنگ پودری باشد، تنفس گرد و غبار همیشه برای مجاری تنفسی ما مضر است. حرفه ای ها ماسک های محافظ می پوشند و پوست و چشم های خود را می پوشانند تا در حین کار قرار گرفتن در معرض آن را محدود کنند.
– خطرات الکتریکی: وقتی مردم می پرسند، ‘آیا رنگ پودری خطرناک است؟’ ما اغلب به این واقعیت اشاره می کنیم که با دنده برقی پرقدرت کار می کنیم. هر کسی که با این مقدار برق کار می کند مستعد خطر است. ما همیشه از سیستم های زمین برای تجهیزات خود استفاده می کنیم و آنها را کنترل می کنیم تا احتمال ضربه یا گرم شدن بیش از حد را محدود کنیم.
امروز می توانید شروع همکاری مجموعه رنگ پودری با شما باشد
اگر آماده هستید در مورد اینکه چرا رنگ پودری سازگار با محیط زیست است یا اینکه قطعات خود را روکش پودری کنید بیشتر بدانید، به بخش مقالات ما مراجعه کنید. از موتورسیکلت گرفته تا ماشین آلات سنگین، خدمات رنگ پودری ما تقریباً نامحدود است. برای دریافت پیشنهاد پروژه رنگ پودری خود امروز با ما تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.