مقالات

3 دلیل برای اینکه چرا خدمات سندبلاست ضروری است

3 دلیل برای اینکه چرا خدمات سندبلاست ضروری است

خدمات سندبلاست معمولاً در فولاد سازه‌ای و محیط‌های داخلی که در برابر مواد شیمیایی یا سطوح رطوبت بالا آسیب‌پذیر هستند استفاده می‌شود. هنگامی که صحبت از کارهای رنگ صنعتی مانند پوشش پودری می شود، سندبلاست می تواند به بهبود قابل توجه کیفیت پرداخت حرفه ای کمک کند. این گزینه مقرون به صرفه همچنین می تواند برای اهداف مختلف دیگری نیز استفاده شود. در اینجا سه دلیل برای ضروری بودن خدمات سندبلاست وجود دارد.

سطح را آماده می کند

سندبلاست با اعمال جریان اجباری مواد ساینده برای آماده سازی سطح با صاف کردن آن کار می کند. اگر برای سازه فولادی خود پوشش های مایع را در نظر می گیرید، خدمات سندبلاست می تواند به درستی سطح را برای پرداخت حرفه ای آماده کند. فرآیند سندبلاست هرگونه کثیفی، زباله یا مواد شیمیایی را که می تواند در نحوه چسبندگی رنگ اختلال ایجاد کند، از بین می برد. می تواند به از بین بردن برآمدگی ها و خطوط در محصول نهایی کمک کند. سندبلسترهای حرفه ای می توانند با کاهش زمان آماده سازی استفاده از ابزارهای دستی، تولید را سرعت بخشند.

زنگ زدگی و خوردگی را از بین می برد

فولاد و فلز در برابر زنگ زدگی و خوردگی آسیب پذیر هستند که مقابله با آنها دشوار است. زنگ زدگی و خوردگی می تواند به یکپارچگی ساختاری فلز و فولاد آسیب برساند و از بین ببرد. مواد خاصی که سندبلسترهای حرفه ای استفاده می کنند می توانند زنگ زدگی و خوردگی این سطوح را از بین ببرند. پوشش های پودری دو هدف اصلی دارند که عبارتند از حفاظت و تزئین. هنگامی که زنگ زدگی و خوردگی از بین رفت، پوشش پودری می تواند اهداف اولیه خود را بهتر انجام دهد.

طول عمر رنگ را افزایش می دهد

یک سطح تمیز می تواند به افزایش طول عمر رنگ کمک کند. در طول فرآیند سندبلاست، یک الگوی لنگر بر روی مواد ایجاد می شود تا پیوند بین سطح و رنگ را تسهیل کند. شما متوجه ایرادات کمتری در صافی سطح رنگ شده خواهید شد. هزینه های نگهداری کلی رنگ آمیزی مجدد در آینده نیز کاهش خواهد یافت. خدمات سندبلاست همچنین می تواند سطح را قبل از استفاده از رنگ آماده کند تا به ماندگاری بیشتر رنگ کمک کند.

برای اطلاعات بیشتر با تیم ما تماس بگیرید. شماره تماس: 47951 021

منبع: 3 REASONS WHY A SANDBLASTING SERVICE IS NECESSARY

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.