مقالات

3 دلیل عالی برای استفاده از رنگ پودری

3 دلیل عالی برای استفاده از رنگ های پودری

رنگ پودری یک فرآیند محبوب است که در دهه 1960 در ایالات متحده معرفی شد و به دلیل کارایی و کیفیت و سایر عوامل به خوبی شناخته شده است. این پوشش ها 100% جامد هستند، اما بر خلاف رنگ های مایع، نیازی به حلال ندارند. همچنین، آنها در رنگ‌ها و بافت‌های مختلف می‌آیند، که باعث می‌شود از آن‌ها برای تکمیل استفاده کنید. پس چرا یک رنگ پودری تهیه کنیم؟

رنگ‌های پودری پایدار هستند

با اتخاذ یک تصمیم آگاهانه از محیط زیست هرگز نمی توانید اشتباه کنید. برخلاف رنگ های مایع، رنگ های پودری بدون حلال یا ترکیبات آلی فرار ساخته می شوند که برای افراد، حیوانات و محیط زیست مضر هستند. همچنین، پس از استفاده، هیچ زباله ای نباید در محیط دور ریخته شود. علاوه بر این، آنها با استفاده از روش های خودکار اعمال می شوند، بنابراین هیچ خطری برای موجودات زنده ایجاد نمی کنند. با این حال، این بدان معنا نیست که اپلیکاتورها نباید برای اقدامات ایمنی از وسایل حفاظتی استفاده کنند.

رنگ پودری بادوام هستند

رنگ پودری دارای روکش‌های بادوام درجه یک هستند که در مقایسه با رنگ های مایع با ضخامت یکسان، در برابر شرایط آب و هوایی سخت، ساییدگی و خراش مقاومت می‌کنند. این به دلیل مواد تشکیل‌دهنده رنگ پودری است که عوامل پخت، افزودنی‌ها و پرکننده‌ها هستند. با این حال، این کیفیت به مراحل پیش تصفیه قبل از رنگ پودری بستگی دارد، که شامل حذف هر پوشش موجود برای جلوگیری از بریدگی آسان پوشش جدید است. مطمئن شوید که نوع ایده آل پودر را بسته به منطقه مورد نظر انتخاب کرده اید. برخی از پودرها بهتر است در داخل خانه استفاده شوند، در حالی که برخی دیگر در خارج از منزل به خوبی عمل می کنند.

نگهداری از رنگ های پودری بسیار آسان است

برای اطمینان از زیبایی و کیفیت رنگ های پودری، باید تمیز و نگهداری منظم را انجام دهید. خوشبختانه، با رنگ پودری، برای اطمینان از دستیابی به این امر به فرمول های منحصر به فرد نیاز ندارید – فقط به آب تمیز و یک شوینده ملایم نیاز دارید. به یاد داشته باشید، فرکانس از یک منطقه جغرافیایی به منطقه دیگر متفاوت است و به عوامل محیطی مانند گرد و غبار بستگی دارد.

آیا هنوز در تعجب هستید که چرا باید یک رنگ پودری تهیه کنید؟ با مزایای ذکر شده در بالا، دیگر نباید شک داشته باشید. برای داشتن یک روکش بادوام و جذاب، با بهترین اپلیکاتورهای حرفه ای رنگ پودری در نزدیکی خود تماس بگیرید.

برای اطلاعات بیشتر با تیم ما تماس بگیرید. شماره تماس: 47951 021

منبع: 3 GREAT REASONS TO GET POWDER COATINGS

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.