مقالات

5 نکته برای نگهداری از سطوح با پوشش پودری

5 نکته برای نگهداری از سطوح با پوشش پودری

اجسام فلزی در برابر عناصر جوی آسیب پذیر هستند. به این ترتیب، آنها اغلب به یک لایه محافظ اضافی برای اطمینان از دوام و قابلیت اطمینان در محیط ها و برنامه های بیرونی نیاز دارند. با این حال، این پوشش ها علی رغم ماهیت محافظتی خود، نیازمند مراقبت و توجه طولانی مدت هستند. برای یادگیری پنج نکته ما برای نگهداری از سطوح با پوشش پودری، ادامه مطلب را بخوانید.

هرگز از محصولات تمیز کننده شیمیایی خشن استفاده نکنید
محصولات پاک کننده شیمیایی ساینده در از بین بردن آلودگی و عیوب سطح بسیار موثر هستند. متأسفانه، این ترکیبات اغلب برای سطوح با پوشش پودری بسیار قوی هستند. حلال هایی مانند استون پوشش های پودری را از بین می برند و احتمال خوردگی و تخریب را افزایش می دهند. در عوض، هنگام شستن سطوح پوشش داده شده، صابون های ملایم و فریبنده، اسفنج های ظریف و آب تمیز را انتخاب کنید. این سه عنصر برای رفع عیوب بدون آسیب رساندن به لایه محافظ کاملا مناسب هستند. یا به سادگی از یک پارچه ملایم برای گردگیری سطح جسم پودر شده خود استفاده کنید.

درمان های موم را روی سطح اعمال کنید
متأسفانه پوشش های پودری به مرور زمان درخشندگی و درخشندگی خود را از دست می دهند. به این ترتیب، شما باید بلافاصله پس از یک جلسه تمیز کردن، سطح روکش شده خود را واکس بزنید تا درخشندگی و وضعیت کلی لایه پودری افزایش یابد. این فرآیند همانند روش‌های واکس خودرو، دوام و قابلیت اطمینان پوشش بیرونی را تقویت می‌کند و در عین حال زیبایی‌شناسی «شبیه جدید» را نیز ارائه می‌کند. در واقع، اکثر محصولات واکس خودروی عمومی برای کاربردهای پوشش پودری کاملاً مناسب هستند. از واکس‌های مرکب خودداری کنید، زیرا این موم‌ها بقایای رنگ‌آمیزی را بر جای می‌گذارند.

مدیریت گرد و غبار و گرد و غبار
در حالی که ما به شدت توصیه می کنیم هنگام نگهداری از سطوح با پوشش پودری، تمیز کردن مداوم و درمان با موم را انجام دهید، به سادگی از بین بردن کثیفی و زباله به طور منظم می تواند طول عمر و دوام لایه محافظ شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. از یک پارچه نرم برای پاک کردن هرگونه آلودگی یا عیوب روی سطوح خود استفاده کنید. این روش را اغلب تکرار کنید تا تجمع کثیفی کاهش یابد.

هرگز عیوب را با رنگ استاندارد لمس نکنید
گاهی اوقات، سطوح پوشش داده شده با پودر آسیب می بینند و ظاهر خارجی کمتری از نظر زیبایی شناختی به جا می گذارند. به طور طبیعی، بسیاری از افراد قوطی رنگی با رنگ مشابه را می گیرند و هنگام بروز این آسیب ها، عیوب را برطرف می کنند. با این حال، محصولات رنگ آمیزی استاندارد نمی توانند به سطوح پودری بچسبند. و در برخی موارد، این برنامه می تواند به طور فعال به پوشش پودر آسیب برساند. در عوض، یک سرویس ترمیم پوشش پودری حرفه ای را استخدام کنید تا سطح شما را لمس کند.

خدمات تعمیر و نگهداری حرفه ای را برنامه ریزی کنید
کاربردهای گسترده پوشش های پودری اغلب به خدمات تعمیر و نگهداری حرفه ای برنامه ریزی شده نیاز دارند تا دوام و حفاظت سطح را به حداکثر برسانند. این کسب‌وکارها اشیاء پوشش‌داده شده با پودر شما را از نظر نشانه‌های تخریب بررسی می‌کنند و راه‌حل‌های مناسب را برای رفع موثر مشکل پیاده‌سازی می‌کنند. به نوبه خود، این خدمات طول عمر پوشش های پودری شما را افزایش می دهد و از بررسی های منظم برای آینده قابل پیش بینی اطمینان حاصل می کند و زمان و کار را برای شما و شرکت شما کاهش می دهد!

برای اطلاعات بیشتر با تیم ما تماس بگیرید. شماره تماس: 47951 021

منبع: 5 TIPS FOR MAINTAINING POWDER-COATED SURFACES

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.