مقالات

10 مزیت روکش رنگی برای ورقه های سقفی

10 مزیت روکش رنگی برای ورقه های سقفی

ورقه های سقفی ( پلیت ) نقش اساسی در صنعت ساختمانی دارند. آن ها اساس ساختار های از پیش مهندسی شده را تشکیل می دهند.

یک ورق سقفی قوی و مقاوم پیش نیاز تمام ساخت و ساز ها – هم تجاری و هم مسکونی می باشد. هدف اصلی آن ها ارائه حفاظت و ایمنی برای مصالح استفاده شده در ساختمان می باشد.

پیشرفت هایی که در فناوری ایجاد شده، امکان ساخت سازه ها با سقف رنگی را افزایش داده.

از این ورق ها می توان در مکان هایی مانند دفاتر، پارکینگ ها، انبار ها، رستوران ها و سوله ها استفاده کرد. سقف های رنگی نه تنها به زیبایی سازه ارزش بیشتری می دهد بلکه دارای مزیت های بیشتری نیز می باشد.

10 مزیت ورقه های سقفی روکش دار

ضد آب

ورقه های سقفی روکش دار رنگی می توانند در هوا های سخت مانند تابستان ها شدید و زمستان مقاومت کنند. آن ها به شرایط بارندگی شدید عادت دارند. کیفیت ورقه ها در شرایط سخت آب و هوایی بدون تغییر باقی می مانند.

سبک

اگرچه که یک روکش رنگی به ورقه های سقفی اضاف شده، اما ورقه ها از لحاظ ورنی سبک و دارای حمل و نصب آسانی هستند. آن ها هیچ فشاری بر روی دیوار ها و سقف ساختمان وارد نمی کنند.

مقاومت در برابر خوردگی

ورقه های سقفی ای که روکش های رنگی دارند به راحتی زنگ نمی زنند و خراب نمی شوند، بنابراین هزینه تعمیرات آن ها کمتر است. این که ورقه ها زنگ نمی زنند در واقع عمر و دوام کل سازه را تضمین می کند.

سازگاری با محیط زیست

ورقه های سقفی روکش شده رنگی  می توانند در آینده بازیافت شوند. در نتیجه آن ها سازگار با محیط زیست هستند. برای ساخت آن ها از مواد حافظ محیط زیست استفاده شده است.

رسانای دمای کم

ورق هایی که روکش رنگی دارند از ویژگی های عایقی ویژه ای برخوردار هستند، آن ها اجازه عبور بیش از حد گرما را نمی دهند، بنابراین محیط خنک و ایمنی درون ساختمان بوجود میاورند.

مقاومت بالا

سقف های ساختمان های فلزی از پیش مهندسی شده باید مقاومت بالایی داشته باشند. ورقه های روکش رنگی ای که برای سقف استفاده شده اند به آسانی فرو نمی ریزند. این نوع ورقه ها از دوام و ماندگاری بالایی برخوردار هستند. .

انعطاف بالا در هنگام مصرف

این ورقه ها در استفاده برای سقف انعطاف پذیر هستند و می شود آن ها را طبق نیاز مشتری ساخت. آن ها مناسب بازسازی، بزرگ کردن و دیگر فعالیت های مربوط به ساخت و ساز هستند. آن ها در صورت لزوم قادر به تولید در شکل و اندازه های مختلف هستند.

بسیار با دوام

به علت دوام بالایی که دارند، آن ها همیشه مورد تقاضای صنعت ساختمانی می باشند. چنین ورقه هایی توان 100 سال دوام را دارند و به نگهداری زیادی احتیاج ندارند.

تامین تهویه

با اینکه ورقه های سقفی روکش رنگی هستند اما تولید کنندگان چنین ورقه هایی اطمینان حاصل می کنند که ساختمان پس از نصب ورقه ها از تهویه مناسبی برخوردار باشد. آن ها به گونه ای طراحی شده اند که تهویه مناسبی برای ساختمان های تجاری و مسکونی باشند.

جذاب

مشتری می تواند از هر رنگی که می خواهد برای سقفش استفاده کند. ورقه های سقفی روکش رنگی، در رنگ های مختلف ساخته می شوند و به این ترتیب جلوه های زیبایی برای ساختمان می سازند. اینگونه ساختمان ها برای انسان، جذاب و خواستنی به چشم می آید.

مجموعه رنگ پودری تهران با بیش از 30 سال تجربه به شما کمک می کند تا انواع ورق را رنگ آمیزی کنید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 47951 – 021 تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *